Grup Hepsiciler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

komik dialoglar

komik dialoglar Empty komik dialoglar

Mesaj  harby_fangülçin Paz Ocak 13, 2008 5:28 pm

Öğretmenin okulda ki ilk günüydü.Ve öğrencilere şöyle dedi;
-Çocuklar kendini gerizekalı hisseden varsa,ayağa kalksın
demiş
Sınıftan çık çıkmamış ama sonun da bir çocuk ayağa kalkmış öğretmen sor muş
-Oğlum sen kendini gerizekalımı hissediyorsun???
Çocuk
-Hayır ama sadece sizin ayakta kalmanıza gönlüm razı olmadı
Küçük Rıza okuldan dönmüştü.Babası Temel'e anlattı:
-Baba bilirmisin,
yer çekimi kanunu olmasa şimdi hepimiz havada uçacaktık?
-Vay anasını, dedi Temel....
Peki ne zaman kabul edilmiş bu kanun?
Biyoloji dersinden yapılacak sınav için sınıftaki herkez acayip çalışmış, notlar fotokopiler havada uçuşmuş. Daha sonra sınavın yapılacağı gün gitmişler bir de bakmışlar, ortada kağıt kalem yok sadece sıra sıra mikroskoplar.
Hocada başlarında bekliyorken demiş ki, "Bu mikroskaplarda lam'da bir böceğin bacağı var, sınavınız bacağından böceği tanımak"
Tabi hemen itirazlar ama fayda etmemiş, hoca dediği dedik. Öğrenciler mikroskopların başına geçmiş. Ama bir şey yapamıyorlar. En sonunda biri dayanamamış, kapıyı çarpıp çıkmış.
Hoca arkasından seslenmiş "Kimsin sen, kapıyı çarpıp çıkıyorsun?"
Kapı hafifçe aralanmış ve bir bacak uzanmış" Tanısana hadi tanısana kim olduğumu"

Bir kız yurdunda kızlar her sabah kalkınca dudaklarına ruj sürüp aynaya yapıştırıyormuş. Temizlikçi müdüreye gitmiş durumu anlatmış. müdüre bir sabah temizlikçiyi ve kızları aynanın yanına toplayarak "aranızda aynaya dudak yapıştıranlar var. onlara bu izleri temizlikçinin ne kadar zorlanarak çıkardığını göstereceğim"demiş ve bir işaretle temizlikçi kadın elindeki fırçayı klozete daldırmış ve aynayı temizlemiş. ogünden sonra kimse aynaya dudak yapıştırmamış.

öğretmen ali'ye:
-uzun bir kelime söyle, demiş.
Ali:
-Lastik öğretmenim! demiş
tekrar öğretmeni ali'ye:
lastik uzun kelime değildir ondan daha uzunları da vardır deyince ali:
çekince uzar hocam demiş:

bir gün öğretmen aliyi tahtaya kaldırmış.ali bir tane cümle yaz bakalım demiş.ali cümle yazmayı bilmiyormuş.öğretmeni eve gidince 4 cümleyazıp yarın bana okuyacaksın demiş...
ali babasına gitmiş,babası maç seyrediyormuş.babacıgım bana cümle söylermisin demiş.maçta karşı takım gol atınca babası vay ***** vay demiş.ali cümleyi yazmış.anesine gitmiş annesi sana yağ arıyormuş,sana sana demiş.ablasına gitmiş, ablası sesevgilisiyle telefonda konuşuyormus.bugün gelemem şekerim randevum var demiş.abisine gitmiş abisi volkmen dinliyormuş.volkmenin pili bitmiş.abisi pili bitti pili bitti demiş.ali bu cümlelerin hepsini yazmış.yarın olmuş.öğretmene gitmiş.vay ***** vay demiş öğretmeni bana mı dedin demiş sana sana demiş yürü müdüre gidiyoruz demiş öğretmeni.bugün gelemem şekerim randevum var demişali.müdüre giderken öğretmen kapının eşiğine takılmış.pili bitti pili bitti demiş ali
Matematik öğretmeni ilkokul çocuklarına sormuş :
-Ağaçta 5 kus var.Birini vurdum kaç kaldı.
Ahmet hemen :
-Hiç kalmaz.Çünkü sesten hepsi uçar, demiş.
öğretmeni bunun üzerine :
-Olmaz öyle şey, diye cevap vermiş.
Burası matematik dersi.5 taneden biri vurulursa 4 tane kalır. Ama düşünüş biçimini beğendim.
Ahmet fena halde hırslanmış :
-Bende bir şey sorabilir miyim öğretmenim, demiş.
Sor bakalım.
-3 kadın dondurma yiyor, biri ısırarak, biri yalayarak, biri emerek yiyor.Bunlardan hangisi evli.
Öğretmen kızarıp bozarmış.Sonunda :
-"Bilemem", demiş. "Emen mi?"
Ahmet cevabi yapıştırmış :
-Yoo, parmağında alyansı olan.Ama düşünüş biçiminizi beğendim..
harby_fangülçin
harby_fangülçin
Yeni Üye
Yeni Üye

- Similar topics